Zachęć klientów spersonalizowaną treścią - Prezentacja Liferay DXP

Dołącz do nas 10 kwietnia, gdy Liferay i Webtown zaprezentują najnowsze innowacje techniczne i najbardziej przydatne funkcje rozwiązań do zarządzania treścią (CMS) ułatwiające przeprowadzenie transformacji cyfrowej.

Dowiesz się, jak zainteresować 89% Twoich klientów korzystających z kanałów online, tak, jak ma to miejsce w przypadku Raiffeisen Bank i NN Insurance. Nasz polski platynowy partner -  Webtown, organizuje w Warszawie prezentacje platformy CMS z udziałem ekspertów Liferay, którzy opowiedzą w jaki sposób zintegrowana obsługa użytkownika może pomóc w pozyskaniu klientów, dlaczego i jak spersonalizowane treści mogą poprawić efektywność sprzedaży, jak realizować zwinne projekty tak, by odniosły sukces, a także jak w ciągu dwóch tygodni wprowadzić na rynek nowe rozwiązania cyfrowe.

Jeżeli nie znasz jeszcze platformy Liferay, to nadarza się doskonała okazja, aby zapoznać się z rozwiązaniami lidera rynku, bo właśnie tak nazwał nas Gartner w swoim raporcie Magic Quadrant dla Digital Experience Platforms.

 

Do zobaczenia wkrótce!

08:30-09:00 Rejestracja
09:00-09:10

Powitanie oraz wstęp
Piotr Sęk, Webtown Polska
09:10-09:50

Creating and keeping momentum: Proven principles for exceptional experiences in an ever-changing world
Edmund Dueck, Liferay Inc
09:50-10:20

Liferay DXP Make Real Transformation Happen, New features in Liferay DXP
Peter Kalmar, Webtown
10:20-10:50
Przerwa kawowa, networking
10:50-11:20

Releasing a new digital feature within 2 weeks, is it possible? Agile development with Liferay
Zoltán Dibó, Webtown
11:20-12:00

Jak zaangażować swoich klientów dzięki platformie Liferay DXP
Piotr Sęk, Webtown
12:00-13:30

Lunch, rozmowy i nawiązywanie kontaktów
13:30 - 14:00 Roundtable about migration from Liferay 6.2 to DXP, technical best praticies and Q&A session (tbc)*
Zsolt, Babák, Webtown

 *Przy okrągłym stole możesz spotkać się z Zsolt Babák - architektem Webtown, który podkreśli główne różnice między Liferay 6.2 i Liferay DXP, które należy wziąć pod uwagę, gdy rozpoczynasz projekt migracji. Będzie to prezentacja techniczna połączona z sesją pytań i odpowiedzi.

Prelegenci:

Peter Kalmar, Webtown
Peter Kalmar jest Dyrektorem Generalnym i Współzałożycielem Webtown, jedynego Platynowego Partnera Liferay w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest odpowiedzialny za wdrażanie strategii biznesowej i prowadzenie firmy. Peter ma ponad 12 lat doświadczenia w pracy w sektorze technologii informatycznych, w szczególności w cyfryzacji przedsiębiorstw. Mieszka i pracuje w Budapeszcie, na Węgrzech.

Edmund Dueck, Liferay
Edmund Dueck jest w Liferay odpowiedzialny za marketing i PR w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, wdraża strategię marketingową na rynkach już ustabilizowanych i wschodzących. Edmund posiada 17-letnie doświadczenie w komunikacji B2B, produkcji medialnej i marketingu cyfrowym w przedsiębiorstwach i organizacjach non-profit. Mieszka we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech.

Zoltán Dibó, Webtown
Zoltán Dibó jest CTO i współzałożycielem Webtown, odpowiada za rozwój i wsparcie techniczne w firmie. Zoltán pracuje w Webtown od 2007 roku i świetnie rozumie zwinne metodologie projektowe i samoorganizujące się zespoły, co owocuje nie tylko wspaniałą kulturą pracy, ale także ciągłymi innowacjami w firmie.

Piotr Sęk, Webtown Polska
Piotr Sęk jest Dyrektorem Generalnym Webtown Poland, polskiej spółki należącejj do Grupy Webtown. Jest odpowiedzialny za działania operacyjne na rynku polskim.
Piotr ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w sektorze rozwiązań ICT w szczególności dla mediów cyfrowych/Internetu poparte wymiernymi sukcesami. Ma doświadczenie w zarządzaniu organizacjami, projektami i zespołami, w których kluczowym elementem sukcesu na rynku było dostarczenie niezawodnej technologii IT. Prowadził jedne z najbardziej zaawansowanych projektów w obszarze rozwiązań technologicznych w branży mediów cyfrowych, jako lider projektu i główny architekt.
Mieszka i pracuje w Warszawie w Polsce.

 

Miejsce:

Klub Bankowca  
Smolna 6
00-001 Warszawa
Polska

 

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące roadshow prosimy o przesłanie wiadomości e-mail events-de@liferay.com

 

Na temat Liferay

Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga firmom kreować cyfrowe doświadczenia poprzez urządzenia internetowe, mobilne oraz dodatkowe punkty kontaktu. Platforma Liferay jest oparta na technologii open source, dzięki czemu jest bardziej niezawodna, innowacyjna i bezpieczna. Zaufały nam takie firmy jak Carrefour, Coach, Danone, Fujitsu, Lufthansa Aviation Training, Siemens, Société Générale, VMware i Organizacja Narodów Zjednoczonych . Dowiedz się więcej na stronie www.liferay.com .

Zarejestruj się za darmo już dziś !